Víte, že je ideální čas na jarní detox?

Očista těla i ducha

Nejenže jaro přináší obnovu a vítanou změnu počasí, ale je to také velmi důležité období, pokud jde o naše zdraví! Detoxikace pomáhá vyrovnat hormony, uvolnit toxiny a nastartovat metabolismus po zimních měsících. A spolu s naším čajem dosáhnete harmonie a obnovy důležitých funkcí v těle. A proč si vybrat LoveBody Detox Tea?

Víte, že je ideální čas na jarní detox?

Proč detox pomocí bylin?

Bylinky jsou krásným a blahodárným darem přírody. Jsou skvělým doplňkem zahrad pro své vůně a barevné květy, ale také poskytují nezapomenutelné chutě v kuchyni. Jsou také skvělými přírodními prostředky, které pomáhají zmírnit fyzické potíže, jako jsou bolesti hlavy, střevní a trávicí obtíže, fungují proti stresu a posilují imunitu. Při použití k detoxikaci však mají různé bylinky různé očistné účinky, takže je důležité se dozvědět, co ty, které používáte, pro vaše tělo udělají.

Příroda vám pomůže s očistou

Příroda nabízí spoustu způsobů jak efektivně nastartovat metabolismus a zbavit se toxinů a odpadních látek z těla. A léčivé byliny jsou jednou z těchto cest. Skvělým řešením je pití chutného bylinkového čaje, který pomůže organismu s detoxikací a dodá vám opět chuť a energii do života. Jaké byliny jsou pro detox ideální?

Víte, že je ideální čas na jarní detox?

Detoxikační čaj pro správnou funkci vašeho organismu!

Jaké byliny vám pomohou? 

Všechny tyto léčivé byliny naleznete v našem detoxikačním čaji LoveBody Detox Tea. Pomůže harmonizovat pochody ve vašem těle a pročistí váš organismus na maximum. Díky síle bylin, který každý sáček v sobě skrývá, zažijete optimální a přirozenou péči, jak po stránce fyzické, tak i psychické.

Víte, že je ideální čas na jarní detox?

Smetanka lékařská

Podporuje normální funkce močové soustavy a přispívá k normálnímu trávení a činnosti žaludku a jater. Působí také jako prebiotikum ve střevech.
Víte, že je ideální čas na jarní detox?

Kopřiva dvoudomá

Pomáhá snižovat bolest při akutních zánětech a dlouhodobě ulevuje od artritidy kloubů. Snižuje krevní tlak a udržuje normální hladinu cukru v krvi.
Víte, že je ideální čas na jarní detox?

Heřmánek lékařský

Působí protizánětlivě a dezinfekčně. Uvolňuje křeče a zvyšuje pocení. Je vhodný také při léčbě střevních obtíží a zánětech močových cest.
Víte, že je ideální čas na jarní detox?

Zázvor lékařský

Přispívá k přirozené obranyschopnosti a podporuje  činnost kardiovaskulárního systému. Pomáhá také při potížích se zažíváním.
Víte, že je ideální čas na jarní detox?

Ostropestřec mariánský

Skvělý pomocník při poruchách s trávením. Regeneruje jaterní tkáň a pomáhá tělu vyplavovat škodlivé toxiny.
Víte, že je ideální čas na jarní detox?

Řebříček obecný

Spolehlivě detoxikuje organismus a pomáhá při virových a bakteriálních infekcích. Zlepšuje trávení a zbavuje nadýmání.
Víte, že je ideální čas na jarní detox?

Lopuch větší

Efektivně čistí krev od toxinů a těžkých kovů. Zlepšuje funkce lymfatického systému a sleziny. Má také protizánětlivé účinky.

Zbavte se přebytečné kyseliny močové

Kopřiva a smetanka v našem bylinném čaji LoveBody Detox Tea jsou doplňkem, který ocení zejména lidé, kteří mají problémy s hromaděním kyseliny močové v těle a trápí je dna, což je velmi bolestivé zánětlivé onemocnění kloubů. A právě kopřiva a smetanka podle všeho mohou pomoci vyplavit přebytečnou kyselinu močovou ven. 

Podávání formou čaje je velmi osvěžující a detoxikační čaj nejen tlumí účinky kyseliny močové, ale působí také na snížení hladiny histaminu, který může být faktorem přispívajícím ke vzniku dny. Histamin také zvyšuje náchylnost ke vzniku svědivých vyrážek a pichlavého horka, takže to je další výhoda pití našeho čaje!

Dbejte na správnou životosprávu

Na závěr je určitě důležité zmínit, že lidské tělo má vlastní detoxikační mechanismus. Náš trávicí trakt, játra, ledviny a kůže jsou zodpovědné za odbourávání toxinů, které se vyloučí močí, stolicí nebo potem a ve většině případů je to dostačující způsob. Ovšem s přibývajícím věkem, způsobem stravování a celkovou životosprávou může být náš metabolismus oslaben a očistné procesy v těle nebudou fungovat tak efektivně

Proto je ideálním doplňkem náš detoxikační čaj, který nastartuje správné funkce metabolismu a může vám pomoci se vypořádat s toxiny a odpadními látkami rychleji a efektivněji.

Na našem e-shopu naleznete celou řadu dalších produktů na podporu vašeho zdraví, stačí se jen podívat!

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz