Podpořte své hubnutí přírodními doplňky

Určitě to také znáte, chcete zhubnout do plavek a nebo jen shodit přebytečná kila a cítit se lépe? Nejde to jen tak lusknutím prstu. K vysněné postavě je to dlouhá a trnitá cesta, která má ale na konci sladké ovoce. Rádi vám na té cestě pomůžeme. Není to totiž jen o vyvážené stravě a pohybu, hubnutí můžete podpořit i správně zvolenými doplňky stravy

Důležitým aspektem při výběru doplňku stravy je jeho původ a složení. Na trhu je spousta značek, které vám budou doporučovat své produkty, které nejsou přírodní. My z LoveBody vám chceme nabídnout přírodní produkt FatBurner a další a právě díky nim vám pomůžeme s hubnutím a s cestou ke zdravějšímu tělu. To zní dobře, ne?

A k čemu vlastně naše doplňky slouží?

Máme jich hned několik, začneme s přípravkem FatBurner

Skládá se jen z pár prvků a právě ta jednoduchost mu dodává sílu. Extrakt ze zeleného čaje, chrom a L-Karnitin jsou takovou svatou trojicí. Zrychlení metabolismu, lepší termoregulace a ještě několik benefitů, ke kterým si povíme víc níže. 

  • Extrakt ze zeleného čaje 

Má antioxidační účinky pro organismus, přispívá ke zrychlení metabolismu a spaluje nadbytečný tuk. Jeho příjem zvyšuje duševní bdělost, zlepšuje paměť. Klinické studie prokázaly protizánětlivé účinky a posílení imunitního systému.  

  • L-Karnitin

Je tělu vlastní látka, výroba L-karnitinu je ale podmíněna přítomností dostatečného množství aminokyselin Lysinu a Methioninu a také vitamínu B3, vitamínu B6 vitamínu C a také za působení železa.

  • Chrom

Přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu. Zesiluje působení inzulínu, podporuje vstřebávání cukru. Nedostatek se projevuje bolesti hlavy, žaludku a únavou.

To bychom měli hubnutí a teď se koukneme na zdravější tělo. Nejvýznamějším vitaminem, který nám všem chybí je D3. V našich zeměpisných podmínkách je velmi těžké jej získat. Nemáme tolik slunečního svitu jako v jiných zemích. Možná někteří z vás vědí, že si naše tělo dokáže vitamin D3 vyrobit samo a můžeme jej tedy označit za prohormon, ale rozhodně ne tolik kolik je ho potřeba. Proto bychom jej měli doplnit. Z toho důvodu jsme pro vás připravili Vitamin D3 v tabletách. Pokud se budete chtít dozvědět o tomto vitaminu víc, koukněte na článek, který se věnuje jen jemu.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz