Nové produkty pro podporu vašeho zdraví

Máme pro vás spoustu novinek! 

Připravili jsme si pro vás další novinky do našeho sortimentu. Nová řada bylinných čajů na podporu vaší štíhlé linie, detoxu organismu nebo podporu lymfatického systému. Máte problémy s pálením žáhy a překyselením organismu? Zkuste naše Aloe Vera. Pečlivý výběr jen těch nejlepších ingrediencí. Pro celkovou péči o váš organismus.

 

Nové produkty pro podporu vašeho zdraví

Pro štíhlou linii & redukci přebytečného tuku

Originální čaj na podporu degradace tuků v těle a na udržování tělesné hmotnosti. Maté přispívá ke štěpení tuků, pomáhá udržovat normální tělesnou hmotnost. Má povzbuzující účinky, dodává energii, pomáhá při únavě, stresu, psychické i fyzické vyčerpanosti. Chrání srdce a cévy. Zázvor podporuje udržování normální hladiny krevního cukru, dodává vitalitu a energii, působí proti únavě, příznivě působí na srdce. Pomerančová kůra a zelený čaj jsou běžnými součástmi programů pro udržování tělesné hmotnosti a navíc výborně chutná!

Více o produktu

Pro odvodnění & podporu lymfatického systému

Čaj s nově sestavenou recepturou pro podporu lymfatického systému a odvádění vody z těla. Bříza pomáhá udržovat normální funkci močových cest, příznivě působí na činnost ledvin. Truskavec stimuluje vylučování vody močovým systémem, pomáhá eliminovat škodlivé baktérie z močových cest. Ibišek napomáhá vylučování vody z organismu, příznivě působí na činnost močového traktu. Měsíček podporuje střevní a jaterní funkci. Svízel pomáhá udržovat normální lymfatický oběh, přispívá k pročištění těla. Lopuch podporuje vylučování vody z těla, přispívá k čištění krve. Přeslička posiluje pevnost a pružnost cév, podporuje vylučovací funkci ledvin. Pýr pomáhá při eliminaci přebytečné vody z organismu.

To mě zajímá

Nové produkty pro podporu vašeho zdraví
Nové produkty pro podporu vašeho zdraví

Aloe vera a její účinky

Blahodárně působí na trávicí soustavu, podporuje látkovou výměnu a pravidelnou střevní činnost, zmírňuje kyselost žaludku a pálení žáhy. Pomáhá udržovat normální metabolismus glukózy a inzulínu, příznivě působí na hladinu glykémie. Aloe vera gel je vyroben ze suroviny, jejíž pěstování až po sklizeň je po celou dobu pod přísnou kontrolou. Výrobek obsahuje šťávu s malými kousky gelovité dužniny z listu Aloe vera barbadensis Miller, vypěstované na certifikovaných polích v Mexiku. Výrobce vlastní certifikaci Mezinárodní vědecké rady pro Aloe vera I.A.S.C. a je držitelem řady dalších certifikátů.


Více o produktu

Pro udržování kyselosti žaludku a detoxikaci organismu

Smetanka podporuje funkci trávicího traktu, pomáhá udržovat normální fyziologickou kyselost v žaludku. Kopřiva podporuje přirozené purifikační funkce, usnadňuje odstraňování toxinů z těla. Heřmánek zklidňuje trávicí systém, pomáhá při nadýmání. Zázvor podporuje trávení, pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru, příznivě ovlivňuje žaludeční funkci v časném těhotenství. Ostropestřec pomáhá udržovat játra v normálním stavu, přispívá k jejich ochraně. Podporuje detoxikační funkci jater, trávení a pročišťování organismu. Lopuch a řebříček působí blahodárně na trávicí trakt, řebříček pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi.

Více o čaji

Nové produkty pro podporu vašeho zdraví
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz